“Wonder Woman 3” Yönetmen Patty Jenkins’in Serideki Son Filmi Olacak!

“Wonder Woman 3” Yönetmen Patty Jenkins’in Serideki Son Filmi Olacak!

İlk Wonder Woman filminin yönetmeni Patty Jenkins, çıkardığı iş ile adından sıkça söz ettirmiş; Gal Gadot’un yıldızının parlamasında önemli bir yere sahip olmuştu. Beraberinde, kadın yönetmen olarak süper kahraman filmi yönetmesi ve bir kadının yapabileceklerini bir kez daha göstermiş olması da fazlasıyla övgü almasına yetmişti.

Jenkins, serinin ikinci filmi “Wonder Woman 1984” için tekrar yönetmen koltuğuna oturdu ve filmin fragmanı da gösteriyor ki seyir zevki yüksek bir macera sinemaseverleri bekliyor. Görünen o ki seri, bir üçleme olma yolunda ilerliyor ancak Jenkins’in üçüncü film ile kariyerindeki Wonder Woman hikayesine son verebileceği konuşuluyor.

Yönetmen, verdiği bir röportajda düşüncelerini; “Wonder Woman 1984 bana, ilk filmde yapamadığım birçok şeyi yapma fırsatı verdi. Wonder Woman’ın başlangıç hikayesini anlatmak beni çok mutlu etti. Neredeyse doğumuydu ama ne yapabileceğini gerçekten görmedik. Onu, gücünün zirvesindeyken göstermek benim için heyecan verici. İçsel bir mücadele içinde olması da çok önemli: o bir tanrıça ve insanlığa yardım etmeye çalışıyor. Sadece kötülüklerle savaşan biri değil, kötü insanlara da nasıl gelişeceklerini göstermeye çalışıyor. Bu ilginç bir ikilem. Bir sonraki film muhtemelen son Wonder Woman filmim ve bu yüzden göstermek istediğim her şeyi ortaya koymak zorundayım. Dikkatli düşünmeliyiz.” cümleleri ile aktardı.

Tek bir yönetmenin dilinden, uyumlu bir üçleme izleme fırsatını yakalayabilecek olmak Wonder Woman’ı sevenler için önemli bir gelişme. Bu serinin dördüncü filmi olduğu takdirde, yönetmen koltuğuna kimin oturacağı konusu ise filmin hayranlarında merak uyandırıyor.