Vizyonda Korku Dolu Günler Yaklaşıyor!

Vizyonda Korku Dolu Günler Yaklaşıyor!

Cadılar Bayramı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çeşitli alanları etkisine alan özel bir gün! Bal kabağından yapılan eşyalar, kostüm etkinlikleri ve en sevdiğimiz aktivite olan korku filmi seanslarıyla senin de bu özel gün yaklaşırken dahil olmak isteyebileceğin maceralar olabilir!

Kuzey Yıldızı dizisinin devam eden çekimleri nedeniyle yaklaşık bir senedir Ordu’da ve keyfi oldukça yerinde. Toygan Avanoğlu ile sinemadan ve oyunculuk kariyerinden konuştuk.

E o zaman 31 Ekim de yaklaştığına göre bu sıralar sinemada film seçerken neye dikkat edeceğini de biliyorsun!

Zombilerden köşe bucak kaçıp kendini ‘Yarımada’ macerasının içinde mi bulmak istersin? Trafikte korku saçan ruh sağlığı bozuk bir adamı olan ‘Dengesiz’i mi? Yoksa yine çok da normal olmayan bir adamın, tanımadığı bir kadına ‘Tek Başına’ yaşattığı korku dolu anları mı izlemek istersin? He “Başka seçeneğimiz yok mu? Ben çeşit severim” dersen de; bir daha fotoğraf çekmene engel olabilecek kadar dehşet verici olabileceğini düşündüğümüz ‘Polaroid’i, kötü niyetli ruhlar tarafından ele geçirilecek bir adamın ‘Ölü Nöbeti’ni, doğaüstü olayların yaşandığı ‘Y.Köyü Ye’cüc Me’cüc’ filmini ya da korku dolu bir evde geçirilen dehşet verici anları konu alan ‘Kabus Evi’ni ve ‘Hashtag’i de izleyebilirsin... Karar senin!

Bu filmlere online’dan bilet aldığında sana Party Sepeti’nden indirim ya da büfeden küçük boy mısır hediyemizin olduğunu söyleyip karar aşamasında seni yalnız bırakabiliriz!

https://www.instagram.com/p/CG2Q8LrK3nW/