Usta Yönetmen Ron Howard’dan Yeni Film!

Usta Yönetmen Ron Howard’dan Yeni Film!

Oscar ödüllü ünlü yönetmen Ron Howard yeni bir film ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Howard’ın yeni filmi aksiyon türünde olacak ve çekimleri Yeni Avustralya’da gerçekleşecek.

‘’Thirteen Lives’’ isimli film, 2018 yılında Tayland’da bir mağarada mahsur kalan kişileri konu alan gerçek bir kurtarma hikayesi olacak. P.J. Van Sandwijk, Gabrielle Tana, Karen Lunder ve Brian Grazer gibi isimler tarafından hazırlanan filmin konusu ise şöyle: Şiddetli yağmur ve sel sebebiyle Tham Laung mağarasında mahsur kalan erkek futbol takımı, günlerce aç ve susuz kaldıktan sonra yardımseverler ve Tayland halkı tarafından kurtarılma mücadelesini, anlatıyor.

Ron Howard filmiyle ilgili; ‘’Yıllar boyunca, Cate Blanchett, Nicole Kidman, Russell Crowe ve Chris Hemsworth‘ten, John Seale, Donald McAlpine ve Andrew Rowlands‘a kadar, kamera önünde ve arkasında Avustralyalı sanatçılar ve teknisyenlerle yaptığım iş birliğinden hem keyif aldım hem de yaratıcı bir şekilde faydalandım. Avustralya‘da Animal Logic‘le yönettiğim ‘Thirteen Lives‘ projesinde, Avustralya‘da çekim yapma ve çalışma fırsatı için heyecan duyuyorum. Duyarlılıkları olan, iş ahlakı yüksek işbirlikçilerin listesini çarpıcı bir şekilde genişletiyorum." şeklinde konuştu. Filmin vizyon tarihi henüz netleşmese de, beklemeye değecek gibi görünüyor.