Usta Oyuncu Sylvester Stallone, The Suicide Squad 2’nin Kadrosuna Katıldı!

Usta Oyuncu Sylvester Stallone, The Suicide Squad 2’nin Kadrosuna Katıldı!

Aksiyon filmlerinin ünlü yıldızı Sylvester Stallone, The Suicide Squad 2 filminin kadrosuna katıldı. Filmin yönetmeni James Gunn tarafından açıklanan haber, Stallone’in danışmanı tarafından da doğrulandı.

Sosyal medya hesabında bir paylaşım yaparak işbirliğini duyuran James Gunn paylaşımında şu sözlere yer verdi: "Arkadaşım Slyvester Stallone ile çalışmayı her zaman seviyorum ve bugün #TheSuicideSquad'daki çalışmalarımız bir istisna değildi. Sly, ikonik bir film yıldızı olmasına rağmen, çoğu insanın bu adamın ne kadar harika bir oyuncu olduğu hakkında hala hiçbir fikri yok.’’

Başrollerinde Margot Robbie, Idris Elba, Viola Davis, Peter Capaldi, John Cena ve Joel Kinnaman’ın yer alacağı The Suicide Squad 2’nin 6 Ağustos 2021 tarihinde gösterime girmesi bekleniyor. Çekimleri tamamlanan filmde Stallone’in hangi rolde yer alacağı ya da ne kadar süre görüneceği ise henüz belli değil. Stallone ve Gunn daha önce “Guardians of the Galaxy Vol.2” filminde de birlikte çalışmıştı. Bu ortaklık gerçekten heyecan verici olacak.