Ünlü Oyuncuların Oynadıkları İlk Filmler

Ünlü Oyuncuların Oynadıkları İlk Filmler

Hollywood filmlerindeki performanslarını çok beğendiğimiz oyuncuları ilk olarak hangi filmde gördüğünü hatırlıyor musun? Bazıları 5 yaşındayken başladı bu mesleğe bazıları ise gençliğinin baharında! Ama sonuçta hepsi birbirinden iyi filmlerin başrolleri, birbirinden güzel ödüllerin sahipleri olmayı başardı. Bakalım bu yetenekli oyunculardan hangilerinin ilk filmini biliyorsun?

Leonardo DiCaprio / Critters 3 (Mahluklar 3, 1991)

Leonardo DiCaprio sinema alemine 1991 yılında Critters 3 ‘’Merhaba’’ dedi. Filmde korku öğeleri olsa da DiCaprio çekimlerde oldukça eğlenmiş gözüküyor.

Christian Bale / Mio in The Land of Faraway (1987)

Christian Bale de zirveye tırmanmaya küçüklükten başlamış. Henüz 13 yaşındayken Mio in The Land of Faraway filmi ile başlayan yolculuğu umarız daha senelerce sürer!

Mila Kunis / Piranha (1995)

Korku filmlerinin aranan yüzü olmasa bile ilk filmi Piranha ile hepimize yeteneklerini gösterdi! Henüz 12 yaşında başladığı sinema yolculuğunda bugünlere kadar önemli başarılarla gelmeyi başardı!

Johnny Depp / A Nightmare on Elm Street (Elm Sokağı Kabusu, 1984)

Henüz ilk sinema filminde ve 21 yaşında bir Johnny Depp... ‘Binbir Surat’ bu yeteneğin yolculuğu A Nightmare on Elm Street filmi ile başladı.

Scarlett Johansson / North (1994)

Henüz 10 yaşındayken ilk kez North filminde oynayan Scarlett Johansson’ın güzelliği ve yeteneği baki..

Robert Downey Jr. / Pound (1970)

İnanmakta zorlanabilirsiniz ama bir zamanlar Robert Downey Jr. 5 yaşında minik bir oyuncuydu. Bu minik yeteneği ilk kez Pound filmi ile tanıdık.

Natalie Portman / Leon the Professional (Sevginin Gücü, 1994)

Hepimiz onun ilk filmine aşinayız sanırım. Çünkü onlarca güzel filmin içinde yer almasına rağmen belki de en unutamadığımızdı Leon...

Edward Norton / Primal Fear (İlk Korku, 1996)

İlk filmi Primal Fear olan Edward Norton’la 27 yaşındayken tanıştık. Geç oldu ama güzel oldu!

Bu yetenekli oyuncuların daha ilk filmlerinden gözlerindeki star ışığının parladığını görebildin mi?