Türkiye’deki İlk Online Galayı Gerçekleştiren Son Şaka Filmi 6 Kasım’da Vizyona Giriyor!

Türkiye’deki İlk Online Galayı Gerçekleştiren Son Şaka Filmi 6 Kasım’da Vizyona Giriyor!

Radyocu Serdar Gökalp ve telefon şakalarını bilenleriniz elbette vardır. Bu kez o şakaların en maceralısını ve en eğlencelisini izleyeceğiz! Serdar Gökalp’in Ege Kökenli’nin başrolünü paylaştığı Son Şaka’sı bakalım nasıl olacak?

Filmin tam konusu ise şöyle; telefon şakalarıyla tanınan radyocu Serdar, sevgilisi Ayşen’e evlilik teklifi etmek istemiş ve bunun için büyük bir şakaya ihtiyaç duymuştur. Fakat bu şaka beklediğinden çok farklı sonuçlar doğurmuş ve Serdar’ın Ayşen’le arası bozulmuştur. Bu yüzden kendisini affettirmek için Ayşen’le tatile çıkmaları gerekecektir. Arkadaşları Yusuf’un da katıldığı bu tatil yolculuğu jandarma komutanı, mafyatik Erol ve otel müdürü Derya’nın da dahil olmasıyla çok karmaşık bir hal alacaktır.

Sinemada hijyen önlemlerinin en üst düzeyde devam ettiği bu dönemde, Türkiye’de ilk kez online galası gerçekleşen filmin fragmanını izlemek için filmin oyuncuları Serdar Gökalp, Ege Kökenli, Gökay Müftüoğlu, Perihan Ünlücan, Özer Arslan, Osman Doğan ve Kemal Başar sinemada buluştu! Canlı yayına katılan konuklar gala öncesinde oyuncularla gerçekleştirilen söyleşileri ve özel videoları da izleme şansı buldu!

Kaçıranlar için linki bırakalım ve Son Şaka filminin 6 Kasım’da vizyona gireceğini tekrar hatırlatalım!