Sia’nın Music Filminden İlk Fragman Yayınlandı.

Sia’nın Music Filminden İlk Fragman Yayınlandı.

Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Sia’nın hayatı beyazperde ile buluşuyor! Ünlü sanatçının hayatından kesitleri ele alan ve biyografi filmi türünde olan Music’ten ilk fragman yayınlandı.

Senaryosunu Sia ve Dallas Clayton’ın birlikte yazdığı Music isimli belgesel filminin başrollerinde Kate Hudson ve Sia’nın kliplerinden tanıdığımız Maddie Ziegler yer alacak. Kate Hudson filmde; ailesinden ayrı yaşayan, geçmişinde bağımlılık sorunları olan ve otizmli kardeşi Music’e bakan özgür bir ruha sahip Zu’yu canlandıracak. Filmde Kate Hudson ve Maddie Ziegler’in yanı sıra; Jr. Mary Kay Place, Leslie Odom, Juliette Lewis, Hector Elizondo ve Ben Schwartz gibi isimler de yer alacak.

Bugüne kadar şarkıcı ve besteci kimliği ile tanıdığımız Sia’nın, Music filminin hem yönetmen koltuğunda oturacak hem de senaryoyu kaleme alacak olması oldukça heyecanlı bir deneyim olacak. Filmin 2021’de vizyona gireceği belirtilse de henüz netleşen bir vizyon tarihi yok. 2021 yılında vizyona girecek filmin fragmanı buradan izleyebilirsiniz.