Ferzan Özpetek’in Şans Tanrıçası Filmi Beyazperdeye Geliyor!

Ferzan Özpetek’in Şans Tanrıçası Filmi Beyazperdeye Geliyor!

Tahmin ediyoruz uzun zamandır yeni bir Ferzan Özpetek filmi izleyemiyordun. Öyleyse sana geçtiğimiz yıl sonunda İtalya’da La dea Fortuna ismiyle vizyona giren ve seyirci tarafından çok beğenilen Ferzan Özpetek’in Şans Tanrıçası filminin, 4 Aralık’ta Türkiye’de vizyona gireceğinin müjdesini verelim!

Ülkemizi tüm dünyada temsil eden ve festivalleri ödülsüz geçmeyen Ferzan Özpetek, yine ses getirecek bir hikayenin kamera arkasında yer alıyor. İtalya’da vizyona giren Şans Tanrıçası filminde, ilişkileri çıkmaza giren Alessandro ve Arturo çiftinin yakın arkadaşları Annamaria’nın çiftten iki günlüğüne çocuklarına bakmasını istemesi ve bunun ışığında olayların gelişmesi anlatılıyor.

Serra Yılmaz’ın da bulunduğu filmin oyuncu kadrosunda Stefano Accorsi, Edoardo Leo, Jasmine Trinca yer alıyor. Film, Donatello Ödülleri’nde Jasmine Trinca’ya ‘En iyi Kadın Oyuncu’ ödülünü getiriyor!

Filmlerinde yönetmenlik, senaristlik, yapımcılık gibi farklı işlere imza atan Ferzan Özpetek’in, yönetmenliğini üstlendiği Şans Tanrıçası’nda da başarısını yansıttığı bir hikayeyi izleyeceğiz. Uzun zamandır Ferzan Özpetek filmlerine hasret kalmış olanlar ve sinemada sanatı sevenler için filmin 4 Aralık’ta vizyonda olacağını büyük bir heyecanla 4 hatırlatabiliriz!