Peter Dinklage’nin, The Toxic Avenger Filminin Başrol Oyuncusu Olacağı Açıklandı!

Peter Dinklage’nin, The Toxic Avenger Filminin Başrol Oyuncusu Olacağı Açıklandı!

Game Of Thrones dizisi ile herkesin tanıdığı bir isim haline gelen ünlü oyuncu Peter Dinklage, yeniden çekilecek kült yapım The Toxic Avenger’ın baş oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

1984 yapımı kült yapım ‘’The Toxic Avenger’’ Troma Entertaintment tarafından günümüzde yeniden çekiliyor! Başrolü için Peter Dinklage ile anlaşma sağlanan film, sıradışı bir süper kahramanın hayat hikayesini anlatacak. 1984 yapımlı ilk filmin konusu ise; zehirli atıkların yoğun olduğu Tromaville isimli bir yerde yaşayan Mervil’in zehirli bir atık variline düştükten sonra fiziksel olarak değişerek Toxic Avenger isimli bir süper kahramana dönüşmesini anlatıyordu. Hikayenin aynı konuya sadık kalarak günümüze göre uyarlanmasını izleyeceğiz.

Filmin yönetmen koltuğunda Sundance Film Festivali’nden Jüri Büyük Ödülü ile dönen Macon Blair yer alacak. Filmin senaryosunu da aynı ismin yazacağı bilinirken filmin oyuncu kadrosu ve ne zaman vizyona gireceği ise henüz netleşmiş değil. Kara komedi diye tanımlanan türde olacak film baya ilginç olacağa benziyor, izleyip göreceğiz.