Mel Gibson ve Scott Eastwood Aynı Filmde Buluşuyor!

Mel Gibson ve Scott Eastwood Aynı Filmde Buluşuyor!

Sevilen aktörler Mel Gibson ve Scott Eastwood aynı filmde buluşuyor. Bir aksiyon filminin başrolünü paylaşacak oyuncular ilk kez aynı filmde yer alıyor.

Oyuncu kadrosunda Famke Janssen, Kevin Durand ve Tyrese Gibson gibi oyuncuların yer alacağı aksiyon-macera filmi Dangerous’un oyuncu kadrosuna son olarak Mel Gibson ve Scott Eastwood da katıldı. Scott Eastwood filmde, erkek kardeşinin ölümünden sonra ıssız bir adaya giderek ıslah olan sosyopat bir karakteri canlandıracak. Mel Gibson’ın filmde hangi rolde yer alacağı ise henüz kesinleşmedi.

Çekimleri bu ay Kanada’da başlayacak olan ‘Dangerous’ filminin yönetmen koltuğunda ise David Hackl oturacak. Filmin yapımcılığını Minds Eye Entertainment adına Kevin DeWalt ve Ben DeWalt, Falconer Pictures adına Doug Falconer üstlenecek. Ünlü sinemacı Clint Eastwood’un oğlu olan Scott Eastwood’un yer aldığı başlıca filmler arasında; Suicide Squad, The Longest Ride, Pacific Rim: Uprising, The Fate of the Furious gibi filmler yer alıyor. İkiliyi bu yapımda izlemek için sabırsızlanıyoruz.