Megan Fox’un Başrolünde Olduğu Gerilim Filmi Till Death’den İlk Kareler Yayınlandı!

Megan Fox’un Başrolünde Olduğu Gerilim Filmi Till Death’den İlk Kareler Yayınlandı!

Başrolünü Megan Fox’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda S.K. Dale’in oturacağı yeni gerilim film Till Death’den ilk görseller yayınlandı. Film, görselleriyle dikkat çekerken oldukça iddialı olduğunun sinyallerini de verdi. Megan Fox filmde hayatını kurtarmaya çalışan bir kadını canlandırıyor olacak.

Ölen kocası ile birbirine kelepçeli bir şekilde bir odada hapis kalan Emma’nın, iki kiralık katilin onları bulmadan kurtulma mücadelesini izleyeceğimiz gerilim ve heyecan dolu filmin senaryosunu ise VHS Massacre belgesellerinin yapımcısı olarak tanıdığımız Jason Carvey kaleme aldı.

Bulgaristan’daki Nu Boyana stüdyolarında çekilen ve konusuyla sinemaseverlerde şimdiden heyecan yaratan Till Death’in başrolünde Megan Fox ile birlikte Eoin Macken, Aml Ameen, Callan Mulvey ve Jack Roth yer alıyor.

En son sinema severlerin karşısına aksiyon filmi Rogue ile çıkan Megan Fox’un yeni gerilim hikayesini ve rolünü şimdiden hepimiz merakla bekliyoruz. Till Death için henüz net bir tarih verilmezken, filmin 2021 yılında sinemaseverler ile buluşması planlanıyor.