Spider-Man: Into The Spider-Verse 2’den Yeni Detaylar Geldi

Spider-Man: Into The Spider-Verse 2’den Yeni Detaylar Geldi

Spider-Man filmi kadar çok sevilen bir yapım olan Spider-Man:Into The Spider Verse’nin devam filmi ile ilgili yeni detaylar gelmeye başladı.

Yeni gelen bilgilere göre animasyon filminde Spider-Man’i seslendirecek olan kişi Oscar Isaac olacağı söyleniyor. Isaac filmde Miguel O’Hara diğer adıyla Spider-Man 99’u seslendirecek. Yayınlandığı dönemde çok sevilen bir yapım olan film animasyon yapımcılarını harekete geçirmiş ve devam filminin çekilmesine karar verilmişti.

Spider-Man: Into The Spider Verse 2’de, ilk filmde olduğu gibi farklı etnik köken, kültür ve dile sahip birçok Spider-Man ile karşılaşacağız. Miguel O’Hara yani Spider-Man 99 ise ikinci filme konuk olacak ve Spider-Man’in yeteneklerini ele geçirebilmek için DNA’sını kendisine aktarmaya çalışacak. Karakter çizgi romanda da geleceğin New York’unda yaşayan ve bir genetikçi olarak çalışan birisi olarak geçiyor.

Oscar Isaac’in bu filmde de seslendirme yapıp yapmayacağı ile ilgili görüşmeler devam ediyor. Kesinleşen bilgiler ise filmin yönetmen koltuğunda Joaquim Dos Santos oturacağı ve Miles Morales’li Spider-Man’i ise yine Shameik Moore seslendireceği. Hep birlikte bekleyip göreceğiz.