Doctor Octopus ve Alfred Molina Geri Geliyor

Doctor Octopus ve Alfred Molina Geri Geliyor

Bilindiği üzere başrolünde Tom Holland’ın yer alacağı yeni bir Örümcek Adam devam filminin çekimleri devam ediyor. Serinin üçüncü filmi olacak yapımda tek yeni karakter ise Doktor Ahtapot olmayacak. Örümcek Adam 2 filminde kötü adamı canlandıran Electro’da bu yeni filmde yer alacak.

Ünlü ve başarılı oyuncular Ryan Gosling ve Chris Evans aynı filmde buluşuyor. Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame filmlerinin yönetmen koltuğunda bulunan Anthony ve Joe Russo’nun yeni fim projesi olan ‘’The Gray Man’’in başrollerinde Chris Evans ve Ryan Gosling yer alacak.

Yeni filmin heyecan verici bir diğer yanı ise Marvel evreninden de karakterlere yer vermesi olacak. Marvel dünyasından tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Doctor Strange’da yeni filmde boy gösterecek. Tom Holland’ın canlandırdığı Örümcek Adam karakterinin Marvel evreninde görünen tek versiyon olduğunun da altını çizmeden geçmeyelim.

17 Aralık 2021’de vizyona girmesi beklenen filmde Tom Holland’a Zendaya, Marisa Tomei ve Jacob Batalon gibi isimler yeniden eşlik edecek.