Chriss Pratt, ‘Thor: Love and Thunder’ Kadrosunda!

Chriss Pratt, ‘Thor: Love and Thunder’ Kadrosunda!

Thor: Love and Thunder, sinemaseverler tarafından vizyona girmesi merakla beklenen filmlerin başında yer alıyor. Chris Hemswort’ü başrolde izlediğimiz filmin kadrosuna son olarak sevilen oyuncu Chriss Pratt’ın da katıldığı resmi olarak açıklandı. Sinemaseverleri heyecanlandıracak bu olay ile ilgili detaylar ise henüz belli değil.

12 Şubat 2022’de vizyona girmesi planlanan Thor: Love and Thunder filminin oyuncu kadrosu ise oldukça zengin. Filmde Chris Hemsworth ve Chris Pratt’ın yanı sıra Natalie Portman, Christian Bale ve Tessa Thompson gibi usta oyuncular da yer alacak. Christian Bale’in filmde Dario Agger rolünü üstleneceği de kesinleşmemiş bilgiler arasında yer alıyor. Chriss Pratt’ın başrolünde yer alacağı diğer bir Marvel filmi olan Guardians of The Galaxy 3’ün çekimleri ise yakında başlayacak.

Bakalım oyunculuğunu severek takip ettiğimiz Chriss Pratt’i daha başka hangi filmlerde, hikayelerde ve nasıl rollerde göreceğiz. Tüm sinemaseverler olarak keyifle ve heyecanla beklemedeyiz. :)