Brad Pitt’li ‘’Bullet Train’’in Kadrosuna Yeni İsimler Eklendi!

Brad Pitt’li ‘’Bullet Train’’in Kadrosuna Yeni İsimler Eklendi!

Brad Pitt’in başrolünü üstleneceği Bullet Train isimli aksiyon filminin kadrosu gün geçtikçe büyüyor. Sony tarafından hayata geçirilecek film tam bir yıldızlar geçidi olacak.

Kadrosunda; Brad Pitt, Zazie Breetz, Michael Shannon, Logan Lerman, Masi Oka, Joey King, Aaron Taylor Johnson, Brian Tyree Henry ve Andrew Koji gibi isimlerin olacağı kesinleşen filme deneyimli oyuncu Hiroyuki Sanada’nın da katılacağı açıklandı. Oyuncu yakın zamanda, çekimleri yeni biten Zack Synder’in "Army of the Dead" filminde yer almıştı.

Aksiyon dolu hikayenin senaryosunu Zak Olkewicz kaleme alırken, filmin yönetmen koltuğunda ise John Wick’in yardımcı yönetmeni olan David Leitch oturacak. Çok satan yazarlardan birisi olan Kotara Isaka’nın Maria Beetle romanından uyarlanan filmin yapımcılığını Kelly McCormick yaparken, filmin yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlenecek. Hiroyuki Sanada’nın filmde hangi rolü oynayacağı ise henüz bilinmiyor. Bu muhteşem kadroyu bir arada izlemek hepimiz için harika bir deneyim olacak.