Ari Aster Yeni Filminde Joaquin Phoenix’i İstiyor.

Ari Aster Yeni Filminde Joaquin Phoenix’i İstiyor.

Oscarlı oyuncu Joaquin Phoenix, Ari Aster’in çekeceği yeni filmde başrol için düşünülüyor. Midsommar’ın yönetmeni Aster, çekeceği dört saatlik korku-komedi filminde Joaquin Phoenix ile çalışmak istediğini söyledi.

Son dönem çektiği Midsommar ve Hereditary gibi başarılı korku filmleri ile tanınan yazar-yönetmen Ari Aster, tam dört saat sürecek yeni bir film çekmeye hazırlanıyor. Ünlü yönetmenin, komedi-kabus olarak tanımladığı türde olacak ‘Beau Is Afraid’ isimli yeni filminin başrolü için başarılı oyuncu Joaquin Phoenix ile görüşmeler yapıldığı açıklandı. Aster’ın uzun süredir zihninde tasarladığı bir film olan ‘Beau Is Afraid’, alternatif bir atmosferde geçecek korku-komedi dolu hikayeyi anlatıyor. Filmde Phoenix’in canlandıracağı karakter ise babasını hiç tanımamış, zorba bir annesi olan ve aşırı endişeli bir adam olacak.

Joaquin Phoenix, ‘Beau Is Afraid’ filmi öncesi ise Ridley Scott'un yöneteceği ‘Kitbag’ isimli filmde Fransız asker ve politikacı olan Napolyon’u canlandıracak. Usta oyuncunun daha önce başrolünde yer aldığı Joker filminin devamının gelip gelmeyeceği ise hala net değil.