Angelina Jolie Unreasonable Behaviour Filmini Yönetecek!

Angelina Jolie Unreasonable Behaviour Filmini Yönetecek!

Başarılı ve güzel oyuncu Angelina Jolie bir kez daha kameranın arkasında, yönetmen koltuğunda! Jolie, ünlü oyuncu Tom Hardy’nin de yapımcılığını üstleneceği Unreasonable Behaviour filmini yönetmek için kolları sıvadı.

Foto muhabir ve savaş fotoğrafçısı olan Don McCullin’in aynı isimli otobiyografi kitabından uyarlama olacak ve senaryosunu Gregory Burke’nin yazacağı film; fakir bir çocukluk geçirdikten sonra çok başarılı bir foto muhabiri olan ve savaş bölgelerinde çektiği yoksul çocuk fotoğrafları ile tanınan Don McCullin’in hayatından önemli kesitleri izleyici ile buluşturacak.

Şimdiye kadar In the Land of Blood and Honey, Unbroken, By The Sea ve First They Killed My Father filmlerini yöneten Angelina Jolie, beşinci yöneteceği film olan Unreasonable Behaviour’da özellikle Don McCullin’in savaştan etkilenen insanlara karşı olan empatisinden ve savaşı tüm gerçekliği ile anlatmasından çok etkilendiğini dile getirdi. Jolie, bu filmi yönetmenin kendisi için bir onur olduğunu da sözlerine eklemeyi ihmal etmedi. Uzun senelerdir bu sektörde olan ünlü oyuncunun yönetmenliğinin de oyunculuğu kadar iyi olduğunu düşünüyoruz. Bu hikayeyi hangi pencereden ve nasıl ele aldığını izleyip hep birlikte göreceğiz.